» Інформація » В районіі привітали підприємців

В районіі привітали підприємців

Автор: admin2 от 4-09-2020, 18:58
 (голосів: 0)

В районіі привітали підприємцівСьогодні, напередодні відзначення Дня підприємця у районному народному домі відбулося вшанування представників малого та середнього бізнесу Дрогобиччини. У зв’язку з протиепідемічними заходами урочистості не були багатолюдними.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад  привітав підприємців. Побажав у цей непростий час процвітання їхньої справи, надійних партнерів, добробуту, подякував  за їхній вклад в економічний розвиток району, в розбудову України та підтримку Українського війська.

З вітальним словом також виступили заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, начальник управління економіки та АПР Зеновій Кебза.

Підприємцям вручили грамоти райдержадміністрації, а творчі працівники районного народного дому подарували для них концертні номери.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua