Сьогодні, 17 вересня в 2-му Спеціальному центрі швидкого реагування та районному відділі ГУ ДСНС України відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника.
Колектив райвідділу розпочав сьогодні свій день із участі в Богослужінні в одному з найстаріших храмів Дрогобиччини — церкві Воздвиження Чесного Хреста, яка знаходиться поруч з підрозділом.
Від районної влади зі святом рятувальників привітали перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Керівники подякували людям мужньої професії за самовіддану і жертовну службу та вручили почесні грамоти кращим працівникам.













