Сьогодні, 23 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької РДА.
Обговорювалася ситуація у зв’язку з нещодавнім випадком виявлення випадку сказу тварин на території м.Дрогобич.
Йшлося про профілактичні заходи, зокрема, зменшення популяції лисиць, які є потенційним джерелом розповсюдження сказу.













