» Сільське господарство » Відбулося засідання протиепізоотичної комісії

Відбулося засідання протиепізоотичної комісії

Автор: admin2 от 23-12-2020, 16:54
 (голосів: 0)

Відбулося засідання протиепізоотичної комісіїСьогодні, 23 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької РДА.

Обговорювалася ситуація у зв’язку з нещодавнім випадком виявлення випадку сказу тварин на території м.Дрогобич.

Йшлося про профілактичні заходи, зокрема, зменшення популяції лисиць, які є потенційним джерелом розповсюдження сказу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua