» Освіта » У Волощанському НВК І-ІІ ст. відзначили День миру

У Волощанському НВК І-ІІ ст. відзначили День миру

Автор: admin2 от 22-09-2016, 09:58
 (голосів: 0)

У Волощанському НВК І-ІІ ст. відзначили День миру21 вересня  Міжнародний день мируЦе свято особливо актуальне у наш час, коли на сході України триває боротьба за незалежність та цілісність нашої держави.

З нагоди цього дня у Волощанському НВК І-ІІ була проведена урочиста лінійка, на якій хвилиною мовчання вшанували наших захисників, які віддали своє життя за мирне небо над головою. Протягом тижня школярі усіх класів охоче виготовляли з паперу голубів миру для того, щоб взяти участь у флеш-мобі «Ми за МИР!», який відбувся на подвір’ї навчального закладу. Усіх присутніх об`єднало одне спільне бажання - мир і Україні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua