21 вересня — Міжнародний день миру. Це свято особливо актуальне у наш час, коли на сході України триває боротьба за незалежність та цілісність нашої держави.
З нагоди цього дня у Волощанському НВК І-ІІ була проведена урочиста лінійка, на якій хвилиною мовчання вшанували наших захисників, які віддали своє життя за мирне небо над головою. Протягом тижня школярі усіх класів охоче виготовляли з паперу голубів миру для того, щоб взяти участь у флеш-мобі «Ми за МИР!», який відбувся на подвір’ї навчального закладу. Усіх присутніх об`єднало одне спільне бажання - мир і Україні.













