Сьогодні в Меденицькій СЗШ I-III ст. відзначили Всесвітній день миру. На майданчику перед школою всі учні (від 1-го по 11-й клас) стали учасниками святкової лінійки.
У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий.
Пролунав дзвін Миру, діти хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїв, які роблять подвиг в ім’я кожного з нас.
Учні 11-го класу випустили в небо живих голубів, які є символом миру на землі.













