21 вересня — Міжнародний день миру. День, коли кожен має замислитися над ціною миру, його важливістю для жителів всієї планети.
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Схід України напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
З нагоди такого дня у Волощанському НВК І-ІІ була проведена урочиста лінійка, на якій хвилиною мовчання вшанували наших захисників, які віддали своє життя за мирне небо над головою.
Учні школи разом із педагогогом-організатоом Лесею Ступницькою та вчителем трудового навчання Богданом Качмаром взяли участь у майстер-класі по виготовленні паперових голубів - символу Миру. Пізніше на подвір’ї навчального закладу відбувся флеш-моб «Ми за МИР!». Усіх присутніх тут об`єднувало одне спільне бажання - Мир у нашій країні!













