» Освіта » Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району

Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району

Автор: admin1 от 27-09-2016, 15:27
 (голосів: 0)

Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району27 вересня в районному народному домі звітували про свою роботу лідери Дрогобицького районного учнівського парламенту.

Привітав учасників конференції в.о. начальника відділу освіти Іван Стецко, він рекомендував представникам учнівського парламенту планувати виховну роботу разом з педагогами, особливу увагу звернути на проведенні заходів національно-патріотичного та релігійно-виховного спрямування, створювати та реалізовувати екологічні проекти.

Голова комісії з питань партнерства Владислав Пшеницький, учень Уличненської СЗШ І-ІІІ ст., звітував про роботу очолюваної ним комісії у формі презентації.

Мар’яна Викрикач – про роботу комісії культури й дозвілля в усній формі. Вона запропонувала, щоб члени учнівського самоврядування були не тільки активними учасниками всіх заходів, а й долучалися до організації конкурсів «Калиновий цвіт», «Сурми звитяги», «Різдвяні канікули» та інших.

Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького районуОскільки президенти-партнери Андрій Дутко та Ілона Губич закінчили школу, тому не змогли прозвітувати, коментувала презентацію «Робота районного учнівського самоврядування в 2015-2016 навчальному році» координатор, методист Будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Кушнір.

Заслухавши передвиборчі програми, головою парламенту діти обрали Ольгу Даців з Лішнянського НВК І-ІІІ ст., заступниками – Марію Бечкало Лішнянського НВК І-ІІІст. та Ірину Герій Модрицького НВК І-ІІІст.

Діти обрали також секретаря, голів, заступників та членів комісій.

Тож побажаємо новообраним лідерам успіхів, сил та впевненості у будь-яких корисних починаннях, розвитку та удосконалення роботи учнівського самоврядування, здійснення всіх світлих мрій і сподівань.

 

Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району
Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району
Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району
Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району
Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району
Відбулася звітно-виборна конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua