» Освіта » 19 вересня відбулася звітно-виборча конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району

19 вересня відбулася звітно-виборча конференція учнівського самоврядування Дрогобицького району

Автор: admin2 от 22-09-2017, 09:20
 (голосів: 0)

19 вересня відбулася звітно-виборча конференція учнівського самоврядування Дрогобицького районуУчасників конференції привітав начальник відділу освіти Іван Стецко. Він запропонував зібрати думки дітей та розробити методичні рекомендації щодо виховної роботи в районі, зазначив, що діти повинні бути ініціаторами виховних заходів, побажав щоб у їхніх серцях народилися цікаві ідеї.

Головний спеціаліст відділу освіти Тарас Шуст запропонував організовувати заходи національного, військово-патріотичного, правового, релігійного спрямування. Побажав, щоб справи школярів проходили через голову, руки та серце.

Голова парламенту Ольга Даців, її заступник Марія Бечкало та голови комісій звітували про свою роботу в усній формі та у формі презентації.

Заслухавши передвиборчі програми, головою парламенту діти обрали Олесю Унятицьку з Лішнянського НВК І-ІІІ ст., заступниками - Остапа Шиба та Ірину Герій з Модрицького НВК І-ІІІ ст.

Парламентарі також обрали секретаря, голів, заступників та членів комісій.

Тож побажаємо новообраним лідерам успіхів, сил та впевненості у будь-яких корисних починаннях, розвитку та удосконалення роботи учнівського самоврядування, здійснення всіх світлих мрій та сподівань.

 

Голова комісії з питань преси та

інформації Соломія Богдан 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua