В Добрівлянському НВК І-ІІІ ступенів стартував тиждень військово-патріотичного виховання.
З метою виховання в учнівської молоді любові до Батьківщини, готовності до захисту її честі, гідності, сувернітету, шанобливого ставлення до героїчного минулого і сьогодення в усіх класах проведено виховні години «Україна – єдина, сильна, незалежна».
Молодші школярі взяли участь у конкурсі малюнка «Моя Батьківщина – Україна».
У рамках Тижня проведено спортивні конкурси «Веселі старти» з учнями 6-7 класів, старшокласники змагались з військово-прикладних видів спорту за нормами курсу «Захисника Вітчизни» під керівництвом вчителя фізкультури Віктора Герасименко.
З метою гідного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні учні 10 класу разом з класним керівником Оксаною Букавин, вчителями Мирославою Дворян, Наталею Чорній побували на екскурсії в Києві. Вони віддали шану героям Небесної Сотні на Майдані Незалежності, відвідали ряд цікавих місць столиці.
В межах Тижня проведено благодійний ярмарок «Діти - воїнам АТО», акцію «Лист солдату».
З ініціативи лідерів шкільного самоврядування учні зібрали овочі для воїнів АТО і передали їх волонтерам; разом з педагогом-організатори Тетяною Бойко упорядкували могилу героїв УПА.
Тиждень закінчився літературно-музичним святом «Є така професія – Батьківщину захищати», яке підготувала і провела класний керівник сьомого класу Оксана Бокало. Родзинкою свята став показ відеорепортажу, в якому учні брали інтерв’ю у вчителів та старшокласників, дізнавалися про їхню думку щодо патріотизму в сучасному житті.
Тиждень був насичений різноманітними цікавими заходами, які змушують кожне серце битися в унісон та глибше усвідомлювати, що є для кожного з нас Батьківщина.













