У Вороблевицькій СЗШ з 10 жовтня по 14 жовтня проходив тиждень патріотичного виховання. Вчителем Захисту Вітчизни Мартинів О. В., та вчителями фізкультури Кобільник Ю.Р., Куриляком І.Є. було проведено спортивні змагання «Естафета мужності» де були залучені учні 5-11класів.
В класах були проведені виховні години «Минуле, теперішнє та майбутнє у вчинках та діяннях українців, присвячені героїчним подвигам українських воїнів, в боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України».
Між учнями 9,10,11 класів відбулися інтелектуальні змагання зі знання історії козаччини, українського війська, сучасних збройних сил України на тему «Воїн крізь віки».
Під час проведення Тижня на зустріч з учнями було запрошено Степана Литвина, у виконанні якого прозвучали авторські пісні на патріотичну тематику. Організовано конкурс малюнків «Героям слава», написання листівок захисникам Вітчизни.
Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими учнів Вороблевицької школи. В четвер, 13 жовтня, відбулась лінійка - реквієм присвячена пам’яті Героїв Небесної сотні. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, помолились за душі всіх героїв Небесної сотні, Героя України, нашого земляка Йосипа Шілінга. Учні школи прочитали авторські вірші.
Представники учнівського самоврядування, директор Михайло Бунь, сільський голова Михайло Герій запалили лампадки біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні. Учні 3-го класу з класним керівником Іванішин Г.М. відвідали могилу Героя Небесної Сотні, нашого односельчанина Йосипа Шілінга.













