» Освіта » Посади калину біля школи

Посади калину біля школи

Автор: admin2 от 17-11-2016, 16:49
 (голосів: 0)

Посади калину біля школи9 листопада у Рихтицькій СЗШ І-ІІІст. відбулося свято рідної мови та писемності «Ой у лузі червона калина» . На свято запросили своїх батьків, дідусів та бабусь. Учні 6-А класу разом з класним керівником Надією Кузик започаткували акцію «Посади калину біля школи» і висадили перший кущ калини біля входу до школи. Діти дали обіцянку  вчити рідну мову. Свято закінчилося словами Кузик Н.В., яка процитувала Т.Г.Шевченка «І чужому  научайтесь, і свого не цурайтесь».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua