Уже традиційно у Сторонянській СЗШ І-ІІ ступенів відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.
9 листопада, у актовій залі школи учителі української мови Оксана Нащочич та Марія Кирик провели з учнями школи свято «Мово українська, гордосте моя!»
Святковий захід супроводжувався піснями про рідну мову, які підготувала вчитель музики Оксана Луців, а також керівник хореографічного гуртка Галина Кігічак підготувала з учнями 6 класу танець з рушниками.
На святі учні декламували вірші про мову, розповідали про історію створення Дня писемності, про значення рідної мови для людини. Своїми виступами вдало розкривали невичерпні багатства української мови.
Всі учасники проявили старанність у підготовці заходу, патріотизм та любов до рідного слова.













