16 листопада у Львівському національному університеті ім. І.Франка відбувся обласний чемпіонат з брейн-рингу, у якому взяли участь 12 команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова та області. Серед учасників - команда учнів Меденицької СЗШ І-ІІІст.. Василина Зубрицька, Мар’яна Козар, Ірина Ковтонюк, Максим Сус, Ростислав Раделицький та учениця Летнянського НВК Ірина Леськів гідно боролися зі своїми ровесниками з інших районів.
Треба сказати, що юнаки та дівчата - учасники обласного брейн-рингу виявили глибокі знання з різних галузей науки, уміли чітко та зрозуміло викласти свою точку зору, працювати індивідуально та колективно, активно й сміливо відповідати на питання, здобули навики боротьби в інтелектуальній грі.













