Наприкінці березня у концертному залі Трускавецької школі мистецтв відбувся обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів старших класів ПСМНЗ Львівщини. Цього року в конкурсі взяла участь рекордна кількість учасників, переважна більшість яких представляли вікову категорію 13-15 років (6-8 класи музичної школи).
Доброгостівську ДМШ представила Марта Бенько , клас викладача Грималяк Г.М., концертмейстер - Шимків Л.М.. Учениця була наймолодшою учасницею конкурсу - 10 років. Виступивши вперше на заході такого рівня, вона гідно виконала програму, а виконання твору М. Гайворонського «Молитва» викликало хвилю оплесків присутніх у залі. Тож хочеться і надалі побажати Марті творчих успіхів та крок за кроком впевнено долати шлях до здійснення свої мрії – стати скрипалем.













