» Культура » Марта Бенько гідно представила район на обласному конкурсі юних скрипалів

Марта Бенько гідно представила район на обласному конкурсі юних скрипалів

Автор: admin2 от 7-04-2015, 10:43
 (голосів: 0)

Марта Бенько гідно представила район на обласному конкурсі юних скрипалівНаприкінці березня у  концертному залі Трускавецької школі мистецтв відбувся обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів старших класів ПСМНЗ Львівщини. Цього року в конкурсі взяла участь рекордна кількість учасників, переважна більшість яких представляли вікову категорію 13-15 років (6-8 класи музичної школи).

Доброгостівську ДМШ представила Марта Бенько , клас викладача Грималяк Г.М., концертмейстер - Шимків Л.М.. Учениця була наймолодшою учасницею конкурсу - 10 років. Виступивши вперше на заході такого рівня, вона гідно виконала програму, а виконання твору М. Гайворонського «Молитва» викликало хвилю оплесків присутніх у залі. Тож хочеться і надалі побажати Марті творчих успіхів та крок за кроком впевнено долати шлях до здійснення свої мрії – стати скрипалем. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua