» Освіта » Свято Гідності у Рибницькій школі

Свято Гідності у Рибницькій школі

Автор: admin2 от 24-11-2017, 10:05
 (голосів: 0)

Свято Гідності у Рибницькій школіУ Рибницькій СЗШ І-ІІ ступенів на відзначення Дня Гідності та Свободи провели виставку дитячих малюнків: «Ми пам'ятаєм вас, Герої» (3-9 класи), лінійку-реквієм «Гідність у серці України» (підготували та провели педагог-організатор Самко І. О. та вчитель музики Міняйло О. І. разом з учнівським самоврядуванням); Флешмоб «Гідність – це…» (педагог-організатор та учнівське самоврядування).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua