У Рибницькій СЗШ І-ІІ ступенів на відзначення Дня Гідності та Свободи провели виставку дитячих малюнків: «Ми пам'ятаєм вас, Герої» (3-9 класи), лінійку-реквієм «Гідність у серці України» (підготували та провели педагог-організатор Самко І. О. та вчитель музики Міняйло О. І. разом з учнівським самоврядуванням); Флешмоб «Гідність – це…» (педагог-організатор та учнівське самоврядування).













