» Освіта » Школярі з Попелів презентували екологічні проекти на конференції в університеті

Школярі з Попелів презентували екологічні проекти на конференції в університеті

Автор: admin2 от 28-11-2016, 09:16
 (голосів: 0)

Школярі з Попелів презентували екологічні проекти на конференції в університетіУчні Попелівського НВК і вчитель біології та екології Віра Тупичак взяли участь у ІX-й Всеукраїнській учнівській науково-практичній конференції на тему: „Еколого-валеологічна культуравибір XXI століття”, яка відбулася на біолого-природничому факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 24 листопада.
Учасники презентували доповіді проблемно-пошукового, дослідницького характеру, які безпосередньо стосувалися теми конференції.
На тему “Знищення екологічно небезпечних відходів живими організмами» доповідала Христина Фридрак, учениця 10 класу. Вікторія Лаврик, учениця 8 класу презентувала проект на тему "Я обираю еко-сумку".  А потім було найцікавіше - дефіле з еко-сумками, які власноруч пошили учасники екопроекту Попелівського НВК.              

 

Школярі з Попелів презентували екологічні проекти на конференції в університеті

 

Школярі з Попелів презентували екологічні проекти на конференції в університеті



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua