» Інформація » V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях

V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях

Автор: admin1 от 27-10-2016, 15:34
 (голосів: 1)

V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях«Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» – під такою назвою вже вп’яте відбулася учнівська науково-практична конференція в Попелівському навчально-виховному комплексі, яку організувала та провела вчитель біології, екології та природознавства Віра Тупичак. Багаточисельні гості, серед яких заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, начальник відділу освіти Бориславської міської ради Елла Качмарик, кандидат біологічних наук, викладач екологічного коледжу Львівського Національного аграрного університету Віктор Маліцький, доцент кафедри екології та географії Дрогобицького державного педагогічного університету Неля Кучманич, сільський голова Попелів Тарас Біликівський, керівники методичних об’єднань вчителів хімії, біології та екології, дирекція, вчителі та учні навчального закладу.

V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в ПопеляхУчасники конференції мали змогу заслухати 16 доповідей учнів Попелівського НВК на екологічні теми, що є надзвичайно актуальними у наш час. Зокрема про можливість розвитку екологічного туризму у нашому регіоні розповів Роман Зубрицький, Юлія Шемелій з доповіддю «Вплив реклами на психіку людини», Наталя Журав – «Чи безпечна хімія на кухні», Діана Кречак «Домашній пил і його вплив на організм», Марія Яворська – «Ліс просить про допомогу», Діана Кулинич – «Вплив миючих засобів на організм», Христина Фридрак – «Знищення поліетилену живими організмами».

Про ГМО та ризики для здоров’я людей розповіли Христина Кулинич та Ірина Марців, Христина Файчак виступила на тему «Іспанські слимаки», Софія Кретчак – «Загроза від спалювання опалого листя та сухої трави», Надія Бачинська – «Вплив нітратів на організм людини», Вікторія Лаврик – «Борщівник Сосновського», Олег Кулинич – «Вплив телефонів на здоров’я».

Досить цікаво та креативно розкрив тему «Газована вода: солодка отрута або порятунок від спраги» Іван Кулинич, викликавши аплодисменти, як в учасників, так і в гостей конференції.

V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в ПопеляхВітаючи гостей, учнів, вчителів, та дирекцію навчального закладу заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник інформував, що за ініціативи департаменту екології та природних ресурсів та департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації до 11 листопада триватиме обласний екологічний конкурс «Життя без сміття». Участь в ньому можуть брати учні 3-7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області. За його словами, метою конкурсу є формування екологічної культури, насамперед у питанні поводження з відходами та раціонального використання природних ресурсів, проведення творчого змагання, де можна застосувати креативність і винахідливість. Екоконкурс проводиться у два етапи: перший етап на рівні районів області триватиме з 3 жовтня по 4 листопада, а другий етап – на обласному рівні, відбуватиметься у період з 4 до 11 листопада. 

Також на конференції виступили студенти біологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка, які розповіли про впровадження на їх факультеті практичного проекту по сортуванню сміття на скло, пластик, органіку, папір та несортоване сміття.

V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях
 V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях 
V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях
V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях
V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях
V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях
V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях
V науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття» відбулася в Попелях
 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua