Нещодавно під керівництвом вчителя біології та екології Віри Тупичак у Попелівському навчально-виховному комплексі відбулася учнівська науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ ст.» Така конференція у школі вже проводиться учетверте, і з кожним роком все стає масштабнішою. Цього року у школу завітала в гості з Дрогобицького педагогічного університету ім. І. Франка завідувач кафедри біології та хімії, Світлана Монастирська.
У конференції взяли участь 17 учнів. Для своїх досліджень діти обирали теми, які їх найбільше турбують, які є актуальними у наш час і над якими їм цікаво працювати. Тематика доповідей була різноманітною: «Іспанські слимаки» - Лялюк Ігор, 11 кл., « Борщівник Сосновського-карантинний бур’ян» - Тупичак Василь, 11 кл., «Косметика та косметичні засоби» - Винар Андріана 10 кл., «Вирубка лісу на Львівщині» - Бжостовська Надія 10 кл., «Телефон у повсякденному житті людини» - Деленько Назарій, 10 кл., «Вплив миючих засобів на організм людини» - Фридрак Христина, 9 кл., «Вплив комп’ютерів на організм людини» - Кулинич Роман, 9 кл., «Боротьба зі шкідниками сільськогосподарських культур» - Федина Софія, 9 кл., «Чи є секрети у косметиц і?» - Павлюх Ірина, 9 кл., «Вплив нітратів на організм людини» – Тупичак Роман, 9 кл., «Народна медицина» - Кулинич Діана, 8 кл., «Борщівник Сосновського» - Кретчак Діана, 8 кл., «Комарі» - Кулинич Олег 8 кл., «Лікарські рослини – шкода чи користь ?» – Марців Ірина 8 кл., «Забруднення грунтів» - Журав Наталя, 8 кл., «Медведка ?» - Чабан Христина, 8 кл., «Поліетиленові пакети – загроза довкіллю» - Зубрицький Роман, 8 кл.













