» Освіта » У Новошицькій СЗШ І ст. вшанували пам'ять жертв голодоморів

У Новошицькій СЗШ І ст. вшанували пам'ять жертв голодоморів

Автор: admin2 от 28-11-2016, 08:42
 (голосів: 0)

У Новошицькій СЗШ І ст. вшанували пам'ять жертв голодоморів
На уроках трудового навчання учні виготовили незабудки і взяли участь в обласній акції «Незабудки пам’яті».

25 листопада було проведено урок пам’яті, запалили свічки і вшанували невинних жертв голодоморів хвилиною мовчання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua