» Освіта » Вечір-реквієм у Грушівському НВК І-ІІ ступенів

Вечір-реквієм у Грушівському НВК І-ІІ ступенів

Автор: admin2 от 28-11-2016, 09:22
 (голосів: 1)

Вечір-реквієм у Грушівському НВК І-ІІ ступенівЩороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору. “Їм, неоплаканим і не відспіваним... Їм, похованим без труни й молитви ...” був присвячений вечір-реквієм “Пам'ять живе у наших серцях...”, проведений у Грушівській СЗШ І-ІІ ступенів.

На знак вшанування пам'яті невинним жертв Голодомору педагоги та школярі приєдналися до Всеукраїнської акції “Запали свічку”. Хай цей вогник символізує нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів, згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua