» Освіта » Вечір пам'яті у Підбузькому НВК

Вечір пам'яті у Підбузькому НВК

Автор: admin2 от 20-02-2018, 17:42
 (голосів: 0)

Вечір пам'яті у Підбузькому НВКУ Підбузькому НВК І-ІІІ ст. вшанували пам’ять героїв Небесної сотні. На вечорі-пам’яті “Ми не зганьбили славу наших предків, нових героїв дали небесам”, який підготували педагог-оранізатор М.Шлярп та класний керівник 10-го класу І.Пізнак, згадали про найгарячіший, найтрагічніший період Революції Гідності. Зворушлива поезія, відео кривавих протистоянь, жалобні пісні та сумний мартиролог Небесної сотні проникли у душі дітей, спонукаючи цінувати кожну мить життя у незалежній європейській Україні.

Тож , хай завжди палають свічки пам’яті про героїв Небесної сотні та воїнів АТО у наших серцях. Пам’ятаймо, вони пожертвували найдорожчим – своїм життям. Хай пам’ять про них згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

 

Вечір пам'яті у Підбузькому НВК


 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua