Сьогодні, 6 грудня в Підбузькому НВК І-ІІІ ст. відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Збройних сил України. У кожному класі були проведені змістовні уроки мужності «На варті Вітчизни».
На високому рівні були організовані військово-спортивні змагання між учнями 10-11 класів(вч.Йосип Лаганяк ).
Вже вкотре у школі проводиться акція «Наша земля – наші герої». В рамках цієї акції було організовано зустріч із учасниками АТО, виготовлення вітальних листівок, проведено виховні години, змагання зі стрільби, конкурс малюнка «Ми за мир в Україні».
Учні 9 класу під керівництвом класного керівника провели флешмоб, присвячений усім військовослужбовцям України, усім людям, які звитяжно відстоюють незалежність України. Дев’ятикласники в пелюстках квіток записували патріотичні складові національної свідомості українця – любов до рідної землі, до свого народу, вшанування звичаїв і традицій, повага до державної символіки, бажання трудитися для процвітання України.
Стенд «Наша земля – наші герої» нагадує кожному школяреві про священний обов’язок – захищати свою Батьківщину, пам’ятати про тих, хто з гордістю відстоює незалежність нашої держави.
Заходи, які були проведені у НВК, зароджують у серцях кожного школяра безмежну любов до своєї держави.













