» Освіта » В Підбужі відзначили День Збройних сил України

В Підбужі відзначили День Збройних сил України

Автор: admin2 от 6-12-2016, 17:23
 (голосів: 0)

В Підбужі відзначили День Збройних сил УкраїниСьогодні, 6 грудня в Підбузькому НВК І-ІІІ ст. відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Збройних сил України. У кожному класі були проведені змістовні уроки мужності «На варті Вітчизни».

На високому рівні були організовані військово-спортивні змагання між учнями 10-11 класів(вч.Йосип Лаганяк ).

Вже вкотре у школі проводиться акція «Наша земля – наші герої». В рамках цієї акції було організовано зустріч із учасниками АТО, виготовлення вітальних листівок, проведено виховні години, змагання зі стрільби, конкурс малюнка «Ми за мир в Україні».

Учні 9 класу під керівництвом класного керівника провели флешмоб, присвячений усім військовослужбовцям України, усім людям, які звитяжно відстоюють незалежність України. Дев’ятикласники в пелюстках квіток записували патріотичні складові національної свідомості українця – любов до рідної землі, до свого народу, вшанування звичаїв і традицій, повага до державної символіки, бажання трудитися для процвітання України.

Стенд «Наша земля – наші герої» нагадує кожному школяреві про священний обов’язок – захищати свою Батьківщину, пам’ятати про тих, хто з гордістю відстоює незалежність нашої держави.

Заходи, які були проведені у НВК, зароджують у серцях кожного школяра безмежну любов до своєї держави. 

В Підбужі відзначили День Збройних сил України

В Підбужі відзначили День Збройних сил України

В Підбужі відзначили День Збройних сил України

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua