» Освіта » Школярики з Новошич зустрілися з воїном АТО

Школярики з Новошич зустрілися з воїном АТО

Автор: admin2 от 7-12-2016, 09:25
 (голосів: 1)

Школярики з Новошич зустрілися з воїном АТО6 грудня у Новошицькій СЗШ І ст. відзначили День Збройних сил України. На шкільному святі був присутній один із батьків - воїн АТО Василь Волянський . Учні подарували йому вітальні листівки, які виготовили своїми руками. Школярики-соколики взяли участь у конкурсах «Найспритніший», «Найвитриваліший», «Наймудріший», які оцінювали дівчата. Учні, вчителі і батьки віддали шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи і склали свої пожертви захисникам, які зараз перебувають на сході України.

 

Школярики з Новошич зустрілися з воїном АТО

 

Школярики з Новошич зустрілися з воїном АТО

 

Школярики з Новошич зустрілися з воїном АТО

 

Школярики з Новошич зустрілися з воїном АТО

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua