До Дня української писемності та мови у Новошицькій СЗШ І ст. відбувся виховний захід «Мова наша - солов’їна», який підготувала вчитель Віра Шиян. Учні співали патріотичні пісні. Читали вірші про мову, у яких закликали плекати і любити її. Першокласники зворушливо, із запаленими свічками молилися до Бога, просили зберегти рідну мову.
Присутніми на святі були батьки та родичі учнів. На завершення усі разом виконали Державний Гімн України.













