У Броницькій школі пройшов тиждень правових знань. Усі учні школи взяли участь у загальношкільній лінійці та були ознайомлені з такими юридичними документами як законами, кодексами, нормативно-правовими актами. Стефанія Дяк та Надія Карпа організували ряд заходів, спрямованих на поглиблене вивчення прав і обов’язків учнів. Також було проведено соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права», а вчитель правознавства Надія Карпа провела урок «Права людини».
Творча робота учнів, учителів і класних керівників у заходах Всеукраїнського тижня права сприяла розвитку творчої активності учнів, їх інтересу до вивчення права, поглибила їх знання з даної тематики.













