У Броницькій середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшло свято «Крути-символ національного героїзму», яке підготували та провели вчителі Стефанія Дяк та Надія Карпа. У виховному заході взяли участь учні 5-8 класів. Під час його проведення учні проявили почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого. Метою заходу було виховання почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ.













