» Освіта » Відбулася першість з настільного тенісу серед школярів

Відбулася першість з настільного тенісу серед школярів

Автор: admin1 от 23-04-2015, 10:00
 (голосів: 0)

Відбулася першість з настільного тенісу серед школярівШість кращих команд ЗНЗ І-ІІІ ст. Дрогобицького району розіграли першість з настільного тенісу на базі Лішнянського НВК .
У фінальних змагань перемогу святкували школярі Новокропивницького НВК (учитель Олександр Шипін), на другому місці юні тенісисти з Опаківського НВК (учитель Василь Дуб), а третіми стали спортовці з Добрівлянського НВК (учитель Віктор Герасименко).
Чемпіонами району в особистому заліку стали учні Новокропивницького НВК Юрій Савчин (серед юнаків) та Анна Юськів (серед дівчат ). Переможці та призери загань нагороджені дипломами відділу освіти.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua