Першість Дрогобицького району з баскетболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти навчальних І-ІІІ ступенів відбулася на базі Модрицького НВК. У напруженій боротьбі чемпіонство району здобули баскетболістки з Доброгостівської ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Микола Котормус).
Друге місце здобули школярки з Уличнянської ЗЗСО І-ІІІ ст. (учитель Роман Яворський ), а третіми стали спортсменки з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст. (вчитель Віктор Герасименко). Переможці змагань були нагороджені грамотами відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації.













