» Освіта » «Допоки житиму, я пам’ятати буду…»

«Допоки житиму, я пам’ятати буду…»

Автор: admin2 от 21-02-2017, 15:16
 (голосів: 0)

«Допоки житиму, я пам’ятати буду…»Понеділок, 20 лютого у Болехівській СЗШ І – ІІ ст. розпочався молитвою за померлих та хвилиною мовчання. Зовсім по-іншому звучав Державний Гімн України: гордість і біль одночасно линули з уст школярів і вчителів. А потім за участю учнів школи, танцювального колективу «Антарес» у приміщенні сільського народного дому пройшов вечір-реквієм «Допоки житиму, я пам’ятати буду…».

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем. Вони загинули, щоб гасло «Бог і Україна» стало виміром нашого життя. «Немає більшої любові від тієї, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Герої Небесної Сотні віддали своє життя за Україну, за нас.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua