Понеділок, 20 лютого у Болехівській СЗШ І – ІІ ст. розпочався молитвою за померлих та хвилиною мовчання. Зовсім по-іншому звучав Державний Гімн України: гордість і біль одночасно линули з уст школярів і вчителів. А потім за участю учнів школи, танцювального колективу «Антарес» у приміщенні сільського народного дому пройшов вечір-реквієм «Допоки житиму, я пам’ятати буду…».
Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем. Вони загинули, щоб гасло «Бог і Україна» стало виміром нашого життя. «Немає більшої любові від тієї, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Герої Небесної Сотні віддали своє життя за Україну, за нас.













