21 лютого в бібліотеці-філії села Летня працівники провели віче-реквієм “Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх”. В бібліотеці виготовлений стенд “А сотню вже зустріли небеса”, на якому розміщенні відомості про Героїв Небесної Сотні. Також розгорнута книжкова виставка “Герої не вмирають”, чим вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. В проведенні заходу взяли учні 8 класу Летнянської ЗСШ, працівники народного дому. На заході зібралося багато небайдужих людей. Згадуючи події на Майдані, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ведучі: завідуюча бібліотекою Оксана Зубрицька та директор народного дому Наталя Гайдук розповіли про життєвий шлях свого односельчанина Богдана Вайди, який здійснив особистий подвиг — віддав найцінніше — своє життя заради нової України. На бібліотечному заході була присутня методист Дрогобицької ЦБС Іванна Хамандяк, яка подякувала всім присутнім за активну участь у проведенні заходу.













