» Освіта » "Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити..."

"Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити..."

Автор: admin2 от 21-02-2017, 12:16
 (голосів: 0)

"Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити..."
Таким був епіграф Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, який провели учні та батьки Бистрицької СЗШ І-ІІст. 17 лютого.

Вступне слово вчителя історії Ольги Орищич, художні читання, пісні, відеоролики, заключне слово директора школи Степанії Звір, відповідно оформлене приміщення - все було підпорядковано патріотичному вихованню молодого покоління.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua