![]()
Таким був епіграф Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, який провели учні та батьки Бистрицької СЗШ І-ІІст. 17 лютого.
Вступне слово вчителя історії Ольги Орищич, художні читання, пісні, відеоролики, заключне слово директора школи Степанії Звір, відповідно оформлене приміщення - все було підпорядковано патріотичному вихованню молодого покоління.













