» Освіта » Команда баскетболісток з Уличного - на першому місці

Команда баскетболісток з Уличного - на першому місці

Автор: admin2 от 3-03-2017, 11:43
 (голосів: 0)

Команда баскетболісток з Уличного - на першому місціВідбулася першість району з баскетболу серед дівочих команд середніх загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів району на базі Модрицького НВК.

Першість вибороли дівчата з Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст. ( учитель Анатолій Уруський ). Друге місце здобули школярки з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.(учитель Віктор Герасименко), а третіми стали юні баскетболістки з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Микола Котормус).

Команда баскетболісток з Уличного - на першому місці

Команда баскетболісток з Уличного - на першому місці

Команда баскетболісток з Уличного - на першому місці


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua