» Освіта » Відкрита виховна година в Добрівлянській школі

Відкрита виховна година в Добрівлянській школі

Автор: admin2 от 9-03-2017, 10:50
 (голосів: 0)

Відкрита виховна година в Добрівлянській школіНайвища наука життя - мудрість, а найвища мудрість - бути добрим. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити у горі чи біді - це завжди було в характері українського народу. Такими словами почалася відкрита година класного керівника у 4 класі (вчитель Віра Пазан) у Добрівлянському НВК I-III ступенів. Присутні побували у цікавому світі добра, любові, толерантності. Учні ділились своїми думками про добро і зло, читали вірші про добрі і погані вчинки. Віра Іванівна познайомила учнів з творами видатного українського педагога Василя Сухомлинського, обговорювали оповідання з його книги «Гаряча квітка». Український стрій дітей створював атмосферу українського національного духу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua