» Освіта » У Новошицькій СЗШ І ст. провели день відкритих дверей

У Новошицькій СЗШ І ст. провели день відкритих дверей

Автор: admin2 от 13-03-2017, 11:58
 (голосів: 0)

У Новошицькій СЗШ І ст. провели день відкритих дверейЦього дня до школи завітали батьки і родичі школярів. Вони поспілкувалися із вчителями, учнями, оглянули виставки учнівських робіт, були присутні на нестандартному уроці на тему: «До Лесиного віночка», який провела Ніна Бойко. Учні вплітали у Лесин віночок квіти, які символізували те, що почерпнули школярі із творчості Лесі Українки: вірші, пісні, казки, веснянки, ігри. Діти інсценізували вірш «Вишеньки», казку «Біда навчить», виконали веснянку «Вийди, вийди, сонечко», дитячу народну пісню «Соловеєчку», колискову пісню. Найкращі читці творів Лесі Українки були нагороджені грамотами. На завершення уроку всі виконали пісню «Розкажу про Україну».

У цей день були проведені й батьківські збори .де розглядалося йшлося про шкоду, яку завдають пожежі в екосистемах. Дорослим нагадали, що природу слід берегти, бути господарями своєї рідної землі.

У Новошицькій СЗШ І ст. провели день відкритих дверей

У Новошицькій СЗШ І ст. провели день відкритих дверей

У Новошицькій СЗШ І ст. провели день відкритих дверей

У Новошицькій СЗШ І ст. провели день відкритих дверей


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua