» Культура » В Попелях відбулася літературна година, присвячена творчості Лесі Українки

В Попелях відбулася літературна година, присвячена творчості Лесі Українки

Автор: admin2 от 12-12-2014, 12:35

В Попелях відбулася літературна година, присвячена творчості Лесі Українки«Ні, я жива! Я буду вічно жити! Я маю в серці те, що не вмирає». Таку назву мала літературна година в бібліотеці-філії с.Попелі, присвячена 142-ій річниці від дня народження видатної української поетеси, громадського діяча Лесі Українки. Бібліотекар Рома Приставняк допомогла здійснити екскурс у чарівний світ Лесиного дитинства, відчути тонкощі її маленької душі, силу волі, розкрила таємниці життєвого і творчого шляху поетеси. На заході були присутні учні місцевої школи, які повели глядачів у цікавий і різноманітний світ Лесиної творчості. Тут звучали і перші вірші Лесі Українки «Надія», «На шлях я вийшла ранньою весною», «Конвалія», «Русалка», а також уривок з безсмертного твору «Лісова пісня». Розповіли діти і про єдине, чисте, палке кохання Лесі Українки і Сергія Мержинського, зачитали вірші написані поетесою в цей період «Завжди терновий вінець», «І знову сумнів стиснув серце», «Квіток, квіток, як можна більше квітів».Присутні з цікавістю оглянули книжково-ілюстративну виставку «На шлях я вийшла ранньою весною”.

У заході взяли участь сільський голова Тарас Біликівський, працівники сільської ради, учитель початкових класів Ореста Гаврилик, методист районної бібліотечної системи Іванна Хамандяк, бібліотекарі Наталя Щепанкевич і Катерина Павлів.