Насичено і цікаво пройшов минулий тиждень у Новошицькій СЗШ І ст. Учні і вчителі долучилися до проведення ІІ-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, а в п’ятницю, 15 листопада, у школі відбувся День відкритих дверей. До школи були запрошені батьки школярів. Вони переглянули учнівські роботи.
Під керівництвом вчительки Віри Шиян відбувся виховний захід «Молюсь за тебе Україно». Учні читали вірші про рідну мову, Україну та її захисників. Співали патріотичні пісні і виконували танцювальні постановки. Зворушливим було виконання пісні «Україна – це я!».













