Під таким гаслом учні Попелівського НВК садили сад.
Традиція озелення території школи була започаткована тодішнім керівництвом району одразу після її відкриття. У 2014 році в навчальному закладі добре починання було продовжене. Тоді було організовано акцію «Посади дерево», коли на пропозицію вчителя біології Віри Тупичак учні 9 класу висадили плодові дерева.
Протягом цього часу школа дотримується екологічного вектора співпраці з батьками, які підтримують дітей у цій акції. Цьогоріч школярі принесли і висадили під керівництвом вчителя трудового навчання Івана Попеля плодові дерева: вишні, сливи, яблуні та горіхи.
Віра Тупичак у своєму зверненні до дітей згадала слова Лева Симиренка: «Хто дихає садом, той дихає здоров’ям, молодістю, радістю життя, поезією, довголіттям». Вчителька зазначила, що весна – це пора, коли природа, оновлюючись після зимового смутку, приносить красу в життя людини, дарує їй відчуття райдужності та впевненості в майбутньому. Людина також не повинна стояти осторонь таких перетворень – вона має не лише берегти дарунки, а й примножувати красу землі.













