» Освіта » Хто посадив дерево, ніколи його не зламає

Хто посадив дерево, ніколи його не зламає

Автор: admin2 от 4-04-2017, 09:35
 (голосів: 3)

Хто посадив дерево, ніколи його не зламаєПід таким гаслом учні Попелівського НВК садили сад.

Традиція озелення території школи була започаткована тодішнім керівництвом району одразу після її відкриття. У 2014 році в навчальному закладі добре починання було продовжене. Тоді було організовано акцію «Посади дерево», коли на пропозицію вчителя біології Віри Тупичак учні 9 класу висадили плодові дерева.

Протягом цього часу школа дотримується екологічного вектора співпраці з батьками, які підтримують дітей у цій акції. Цьогоріч школярі принесли і висадили під керівництвом вчителя трудового навчання Івана Попеля плодові дерева: вишні, сливи, яблуні та горіхи.

Віра Тупичак у своєму зверненні до дітей згадала слова Лева Симиренка: «Хто дихає садом, той дихає здоров’ям, молодістю, радістю життя, поезією, довголіттям». Вчителька зазначила, що весна – це пора, коли природа, оновлюючись після зимового смутку, приносить красу в життя людини, дарує їй відчуття райдужності та впевненості в майбутньому. Людина також не повинна стояти осторонь таких перетворень – вона має не лише берегти дарунки, а й примножувати красу землі.

Хто посадив дерево, ніколи його не зламає

Хто посадив дерево, ніколи його не зламає

Хто посадив дерево, ніколи його не зламає


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua