» Освіта » Бійницькі школярики доглядають фруктовий сад

Бійницькі школярики доглядають фруктовий сад

Автор: admin2 от 4-04-2017, 15:23
 (голосів: 3)

Бійницькі школярики доглядають фруктовий сад
Уже минуло 4 роки, відколи біля Бійницької СЗШ I ст. посаджено сад. Тут ростуть 87 фруктових дерев: яблуні, груші, сливи, вишні.

Цьогоріч спільно вчителі, батьки та учні долучилися до місячника озеленення, побілили дерева в саду, кущі смородини та порічок,прибрали територію школи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua