
Уже минуло 4 роки, відколи біля Бійницької СЗШ I ст. посаджено сад. Тут ростуть 87 фруктових дерев: яблуні, груші, сливи, вишні.
Цьогоріч спільно вчителі, батьки та учні долучилися до місячника озеленення, побілили дерева в саду, кущі смородини та порічок,прибрали територію школи.