» Освіта » «Садимо дерева – відроджуємо землю». Учні Попелівського НВК взяли участь у місячнику з озеленення

«Садимо дерева – відроджуємо землю». Учні Попелівського НВК взяли участь у місячнику з озеленення

Автор: admin1 от 12-04-2016, 09:27
 (голосів: 0)

«Садимо дерева – відроджуємо землю». Учні Попелівського НВК взяли участь у місячнику з озелененняУ рамках місячника з озеленення та благоустрою довкілля школярі Попелівського НВК активно долучилися як до озеленення шкільної території так і висадки дерев у лісі.

Вчитель біології та екології Віра Тупичак звертаючись до дітей відзначила, що садити сад на території школи вже стало традицією, адже хто посадив дерево, ніколи його не зламає. Тому учнями 10 класу було висаджено десять саджанців фруктових дерев. А під вправним керівництвом лісівника Андрія Куриката та «Садимо дерева – відроджуємо землю». Учні Попелівського НВК взяли участь у місячнику з озелененнявчителя Володимира Кулинича  школярі посадили ще 50 штук листяних дерев, щоб у майбутньому вони могли насолоджуватися парком на території школи.

Уже третій рік Попелівський НВК  ІІІ ст. тісно співпрацює з Попелівським лісництвом. І цього року учні допомагали садити молоді дерева, а це більше 1000 штук хвойних. Збереження лісових насаджень є важливим питанням екологічної стабільності у нашому регіоні. Ліс – безцінний дар природи!

Єднання з природою залишило у школярів незабутні враження і віру в те, що ними зроблена корисна й потрібна справа для майбутніх поколінь.

«Садимо дерева – відроджуємо землю». Учні Попелівського НВК взяли участь у місячнику з озеленення

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua