» Освіта » Перемогу святкували тенісисти з Ролівської СЗШ І-ІІ ст.

Перемогу святкували тенісисти з Ролівської СЗШ І-ІІ ст.

Автор: admin2 от 7-04-2017, 12:14
 (голосів: 0)

Перемогу святкували тенісисти з Ролівської СЗШ І-ІІ ст.В рамках XXVI спортивних ігор школярів Дрогобицького району на базі Лішнянського НВК І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Першість розіграли сім кращих команд. Чемпіонами району стали тенісисти з Ролівської СЗШ І-ІІ ст. (учитель Галина Галишин ), які перемогли всіх своїх опонентів. Друге місце посіли школярі з Медвежанського НВК І-ІІ ст. (учитель Юрій Матляк ), а третє місце здобули юні спортсмени з Опарівського НВК І-ІІ ст. ( учитель Василь Годзь ).

В особистому заліку кращими були Володимир Волошин з Ролівської СЗШ І-ІІ ст., Роман Дебеляк з Медвежанського НВК І-ІІ ст. та Василина Лутчин з Старокропивницького НВК І-ІІ ступенів.

Призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua