» Освіта » Перемогу святкували тенісисти з Опарівського НВК

Перемогу святкували тенісисти з Опарівського НВК

Автор: admin1 от 22-04-2019, 16:28
 (голосів: 0)

Перемогу святкували тенісисти з Опарівського НВКУ рамках XXVIІІ спортивних ігор школярів Дрогобицького району  відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед учнів ЗЗСО І-ІІ ступенів, які пройшли  на базі Лішнянського НВК. Першість розіграли сім команд, які  перемогли  в зональних змаганнях.  Першість виграли юні тенісисти з  Опарівського НВК І-ІІ ст. (учитель Василь Годзь). Друге місце вибороли школярі з Ролівської СЗШ І-ІІ ст. (учитель Галина  Галишин),  а третє місце поділили  спортсмени  з Медвежанського НВК І – ІІ ст. (учитель Юрій Матляк)  та   Рибницької СЗШ І-ІІ ст. (учитель  Віталій Зубрицький).

В особистому заліку переможцями  серед юнаків стали  Роман Фещук  з  Опарівського НВК І-ІІ ст. та Володимир Околічний з Літинського НВК І-ІІ ст., а серед дівчат – Марія Семків  з Опарівського НВК  І-ІІ ст. Призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти.

Перемогу святкували тенісисти з Опарівського НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua