Шість кращих команд загальноосвітніх закладів І-ІІІ ст. Дрогобицького району розіграли першість з настільного тенісу на базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ступенів.
Перемогу святкували школярі Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. (учитель Андрій Ліщинський ), на другому місці - юні тенісисти з Лішнянського НВК І-ІІІ ст. (учитель Мар’ян Хом’як), а третіми стали спортовці з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст. (учитель Віктор Герасименко).
Кращими в особистому заліку стали Роман Кушнір з Лішнянського НВК І-ІІІ ст. та Ірина Баран з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.
Призери змагань нагороджені дипломами відділу освіти.













