Як вже повідомлялося, нещодавно під керівництвом педагога-організатора Ірини Юрчак в Новокропивницькому НВК відбувся доброчинний ярмарок, до якого долучилися учні, батьки та вчителі, на якому було зібрано 2500 гривень та придбано солодощі та фрукти.
Цими вихідними учні та вчителі школи відвідали Підбузький геріатричний центр. Приїхали не з порожніми руками, а привезли зазделегіть підготовлені солодкі подаруночки, консервацію та частинку свого тепла.
Вони завітали в кожну кімнату та роздали гостинці, а вчительський ансамбль «Горицвіт» подарував усім присутнім невеличкий концерт з українських народних пісень. Щирі оплески лунали після кожної пісні. А по закінченні концерту старенькі підходили і дякували за подаровані приємні миті життя, розповідали про себе.
Якщо будемо не байдужі до старших людей, то й самі житимемо у гармонії з навколишнім світом, ставатимемо добрішими та людянішими.













