21 травня у приміщенні Народного дому села Уличне відбулося Свято матері.
Щирими привітаннями для найріднішої людини – мами – розпочали концертну програму ведучі Софія Габчак та Олег Ортинський.
На святі прозвучали музичні твори у виконанні хору «Підкарпаття», солістів Єлизавети Кушнір, Олени Савчин, Діани Кухар та Ілони Пилат.
З святом всіх присутніх привітали сільський голова Святослав Стефанків та о. Петро Сливка. Організаторами цього дійства виступили вчителі місцевої школи І.Стефанків та М. Якубів, працівники Народного дому О. Костецький та Є. Сольський.
Цим святом до Дня матері всі виступаючі хотіли подарувати якнайбільше позитивних емоцій людям, які завіталина це свято, і вшанувати матерів, адже вони варті того, щоб чути слова вдячності якнайчастіше.













