Травень-місяць багатий на свята та найпрекрасніше із них це Свято Матері. 14 травня в народному домі с. Лішня відбулося свято «Я дякую Богу за маму» на якому вшанували Матір Божу, Матір – жінку, Матір Україну. Свято розпочали ведучі Станіслав Васюрко та Оля Даців.
З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Роман Настьошин. Піснями та щирими словами висловлювали свою любов та повагу до матерів учасники художньої самодіяльності народного дому. Свято підготували директор народного дому Галина Федис та художній керівник Ольга Броницька,працівники бібліотеки Віра Висятицька та Христина Малик.













