26 травня у приміщенні Народного дому села Ріпчиці відбулося свято Матері.
Щирими привітаннями розпочали концертну програму учні Ріпчицької СЗШ І ступеня та голова Гриньків Роман Михайлович.
Організаторами цього дійства виступили директор Народного дому Маланяк Марія Степанівна та вчителі місцевої школи Павлишин Ольга Михайлівна, Стецишин Мар’яна Ігорівна, Мельник Ірина Ярославівна.













