» Освіта » Останній дзвоник пролунав у Новошицькій початковій школі

Останній дзвоник пролунав у Новошицькій початковій школі

Автор: admin2 от 31-05-2017, 10:24
 (голосів: 0)

Останній дзвоник пролунав у Новошицькій початковій школіСвято останнього дзвоника розпочалося із молебню біля фігури Матері Божої. Із парохом Василем Полянком учні, вчителі, родичі помолилися за успішне завершення навчального року за мир і спокій в Україні, за щасливе сьогодення.

На шкільному подвір’ї відбулася урочиста лінійка. Вітали випускників-четвертокласників. Перша вчителька Ніна Бойко побажала своїм вихованцям доброї долі, успішної мандрівки Країною Знань. Вона подякувала батькам і нагородила грамотою батька Степана Білецького за активну участь у житті школи. Зі словами вдячності випускники звернулися до вчителів і батьків.

З вітальним словом виступили сільський голова Андрій Ікало, учасник АТО Василь Волянський.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua