Свято останнього дзвоника розпочалося із молебню біля фігури Матері Божої. Із парохом Василем Полянком учні, вчителі, родичі помолилися за успішне завершення навчального року за мир і спокій в Україні, за щасливе сьогодення.
На шкільному подвір’ї відбулася урочиста лінійка. Вітали випускників-четвертокласників. Перша вчителька Ніна Бойко побажала своїм вихованцям доброї долі, успішної мандрівки Країною Знань. Вона подякувала батькам і нагородила грамотою батька Степана Білецького за активну участь у житті школи. Зі словами вдячності випускники звернулися до вчителів і батьків.
З вітальним словом виступили сільський голова Андрій Ікало, учасник АТО Василь Волянський.













