» Інформація » Перший дзвоник пролунав у найвіддаленішому селі Дрогобицького району

Перший дзвоник пролунав у найвіддаленішому селі Дрогобицького району

Автор: admin2 от 2-09-2016, 15:36

Перший дзвоник пролунав у найвіддаленішому селі Дрогобицького районуУчора першовереснева лінійка відбулася у Довжанській Гірській школі, де на святково вбраному подвір'ї зібралися діти й дорослі.

Традиційно слова вітань виголосили місцевий парох о.Тарас Яворський, сільський голова Ярослав Тупичак, директор Дарія Барщик, діти та батьки.

З вітальним слово також виступив учасник АТО, командир загону розвідки Української добровольчої армії Руслан Щерба. Він побажав дітям та школярам, щоб над ними завжди було мирне небо, щоб не гинули на війні кращі сини та дочки України, а її підростаюче покоління розбудовувало багату, квітучу, європейську державу.

Дітки продемонстрували гостям свої таланти. Над мальовничими горами задзвенів перший шкільний дзвінок, під звуки якого у супроводі вчителів та випускників до школи ступили першачки. Їх у цьому році прийшло на навчання дев'ятеро, практично, така сама кількість, як і тих, хто в цьому навчальному році залишить стіни рідної школи.

Перший дзвоник пролунав у найвіддаленішому селі Дрогобицького району