» Освіта » В райдержадміністрації проводилися консультації щодо оптимізації освіти району

В райдержадміністрації проводилися консультації щодо оптимізації освіти району

Автор: admin1 от 25-07-2017, 14:50
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації проводилися консультації щодо оптимізації освіти районуОптимізація навчальних закладів полягає не в закритті шкіл, адже  основною метою є підвищення ефективності видатків на освітню галузь, дати школярам порівняно належні умови для навчання – тобто школу, в якій є теплий клас, нормальна їдальня, спортивний зал і головне – високий рівень освіти. Адже не можна надати якісної освіти у школі, де навчаються кілька дітей, чи розпорошувати бюджетні кошти, виділені на освітянську галузь, на утримання кількох неповних шкіл. Ось і сьогодні, 25 липня, відбулися консультації щодо проведення оптимізації навчальних закладі сіл Монастир Лішнянський та Ступниця за участі керівника апарату райдержадміністрації Руслана Щерби, в.о. керівника відділу освіти Ольги Хомишак, Лішнянського сільського голови Романа Настьошина, секретаря Ступницької сільської ради Любові Мельникович. Слід зазначити, що сьогоднішні консультації носять лише рекомендаційний характер, оскільки рішення про пониження акредитації навчального закладу прийматиме сесія сільської ради, виходячи з фінансового обґрунтування.

В райдержадміністрації проводилися консультації щодо оптимізації освіти району

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua