У неділю, 17 вересня у Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст. урочисто відзначили День батька. У святково прикрашеній залі зібралися батьки, матері, дідусі, бабусі. Вітали батьків учні 7 класу ( класний керівник, учитель музики Ольга Кобельник). На родинному святі «Тату, таточку, татусю» лунали щирі слова вдячності батькам, музика, гуморески. Цікаво проходили ігри та конкурси для батьків. Учасники і гості свята отримали велике задоволення від свята, бо для кожної дитини дуже важливо, щоб у неї були мама і тато.













